Montáž, oprava a rekonštrukcia kanalizácií

Rekonštrukcia a oprava starej kanalizácie, montáž kanalizačného potrubia

Rekonštrukcia a montáž kanalizácií NON-STOP na celom Východnom Slovensku

0948 201 470

Vyhnite sa havarijným stavom

V prípade častejších porúch na tesnosti vodovodných rozvodov, je vhodné uvažovať o rekonštrukcii kanalizácie. Najčastejšia a najkvalitnejšia náhrada súčasného oceľového potrubia pre rozvod pitej vody je plast-hliník / ALPEX potrubie ktoré sa vyznačuje dlhou životnosťou a vnútorný vrch potrubia sa nezanáša. Tým sa zabraňuje zničením prietoku vody, zápachu a možným znečisteniam samotnej vody. Plast-hliníkové potrubie sa na rozdiel od iných ponúkaných materiálov pre výmenu rozvodov pitnej vody nekrúti a je absolútne tiché a odolné voči korózii. Pôvodné oceľové-pozinkované potrubia sú na rozvod vody na hranici svojej životnosti a v mnohých miestach dochádza k netesnostiam na vodovodnom aj kanalizačnom rozvode, čo následne zvyšuje vlhkosť okolitého prostredia. Vplyvom vlhkosti korodujú oceľové potrubia vody, pričom čiastočná oprava takéhoto potrubia je nákladná a len dočasná!

Vykonávame

  • výmenu rozvodov kanalizície pre bytové a nebytové jednotky
  • montáž hlavných prípojok
  • opravu prípojok kanalizácie
  • opravy na stúpačkách, bytových jadrách, priemyselných objektov, a pod.
  • montáž sanity (WC, vodovodné batérie, sprchovacie kúty, vane) kompletážne práce

Rekonštrukcia odpadových a kanalizačných potrubí

Naša spoločnosť „vyčistíme východ“ sa okrem iného zaoberá aj rekonštrukciou vodoinštalácií, odpadových a kanalizačných potrubí. Vzhľadom k už nevyhovujúcim stavom potrubí ako na rozvode vody tak aj odpadov ktoré časom strácajú svoju životnosť ale aj funkčnosť si vyžadujú bezodkladnú rekonštrukciu.

Rekonštrukcia odpadového potrubia a kanalizácie

Rozvody odpadov sú u nás prevažne z liatiny. Liatina má tú veľkú tendenciu udržiavať na stenách nečistoty a tým nanášať na seba nánosy kalu a nečistôt. Riešením je prečistenie odpadov ale je to len dočasné riešenie, ktoré pri opakovanom riešení problému je nákladnejšie. Nakoľko sa na liatine bude neustále nanášať kal a nečistoty. Liatinové potrubie je drsné z vnútornej strany a to je jeho najväčšia nevýhoda. Toto potrubie je dosť náchylné na praskanie po jeho celej dĺžke, čiže ani častým prečistením sa nezabráni poruche, ktorá určite príde.

Pre rekonštrukciu odpadového potrubia používame len certifikované potrubia. V prípade požiadaviek zákazníka využívame aj odhlučnené kanalizačné potrubie od firmy Rehau Raupiano Plus, ktoré spĺňa najvyššie požiadavky na zvukovú izoláciu a výrazne znižuje šírenie hluku!

Vykonávame

  • Montáž vnútorných rozvodov odpadu
  • Montáž kanalizácie
  • Výmenu stúpačkových odpadových potrubí
  • Montáž revíznych vpustov (čističov) pre prečistenie odpadu a kanalizácie
  • Demontáž + montáž + dodávka materiálu

Rekonštrukcia problémového potrubia a kanalizácií